McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70
www.wickes.co.uk
Product
Offer from
Wickes
Price
Description
90mm x 50mm Water Seal Shower Trap with 1 1/2 inch Multifit Outlet and removable 113mm Chrome Plated Plastic Flange. Overall height is only 70mm Flow rate 34 l/min when tested under a constant 15mm head of wate Removable Chrome Plated 113mm flange facilitates easy cleaning Conforms to EN 274-1:2002
Price compare and price history for the offer McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 at Wickes and other markets
| # | Image | Market, Product, Amount | Date | Price |
|---|---|---|---|---|
Another offer at Wickes
QRL Adagio Horizontal 600x1400 Matt Charcoal Radiator
With smooth and distinct lines and a contemporary, profiled look, the Adagio will enhan...
Buy product online Right Now on eBay
Page content is loading...
McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 for £24.99
This offer was indexed on 2017-03-19 from www.wickes.co.uk.When is McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 in Wickes available? McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 ist available from to at Wickes!
If you are looking for the current offer of McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 at Wickes in ,
then you are right with OffersCheck. Here you get the information,
when you can procure McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 from Wickes!
The offer for McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 at Wickes calendar week and many more offers
You can view the offer and write a review at OffersCheck.
The answer to the question Wickes when there is McAlpine 90mm Shower Trap ST90CP10-70 can also be obtained at OffersCheck.