Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm
Wickes  Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm
www.wickes.co.uk
  • 0% 0% dislike  |
  • tell a friend
Product
Offer from
Wickes
Price
Description
Angled service valve with hot and cold indicator inserts. Quality 15mm Hep2O angled service valve with hot and cold indicator inserts WRAS approved Hot and cold flexible push-fit plumbing system Colour-coded packaging for easy identification - green 10mm, blue 15mm, purple 22mm and orange 28mm In4Sure joint recognition for a secure joint every time Secure demounting with HepKey system Leak free connection, guaranteed 50 year industry leading guarantee Kitemarked to BS 7291 parts 1 < 2
Price history
Price compare and price history for the offer Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm at Wickes and other markets
[No canvas support]
# Image Market, Product, Amount Date Price
Another offer at Wickes
Lyndon folding patio doors feature contemporary design with all security and safety fea...
Buy product online Right Now on eBay
Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm for £5.29
When is Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm in Wickes available? Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm ist available from to at Wickes!
If you are looking for the current offer of Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm at Wickes in , then you are right with OffersCheck. Here you get the information, when you can procure Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm from Wickes! The offer for Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm at Wickes calendar week and many more offers You can view the offer and write a review at OffersCheck. The answer to the question Wickes when there is Hep2O HX19/15WS Angled Service Valve - 1/2in x 15mm can also be obtained at OffersCheck.