Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm
Wickes  Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm
www.wickes.co.uk
  • 0% 0% dislike  |
  • tell a friend
Product
Offer from
Wickes
Price
Description
Push-fit branch reduced tee for Hep2O pipe. Efficient when there is a reduction in pipe size WRAS approved Hot and cold flexible push-fit plumbing system In4Sure joint recognition for a secure joint every time Secure demounting with HepKey system Leak free connection, guaranteed 50 year industry leading guarantee Colour-coded packaging for easy identification - green 10mm, blue 15mm, purple 22mm and orange 28mm Kitemarked to BS 7291 parts 1 < 2
Price history
Price compare and price history for the offer Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm at Wickes and other markets
[No canvas support]
# Image Market, Product, Amount Date Price
Another offer at Wickes
The Wickes flooring trowel includes a high grade carbon steel blade and softgrip handle...
Buy product online Right Now on eBay
Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm for £4.19
When is Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm in Wickes available? Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm ist available from to at Wickes!
If you are looking for the current offer of Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm at Wickes in , then you are right with OffersCheck. Here you get the information, when you can procure Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm from Wickes! The offer for Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm at Wickes calendar week and many more offers You can view the offer and write a review at OffersCheck. The answer to the question Wickes when there is Hep2O HD13/15WS Branch Reducer Tee - 15 x 15 x 10mm can also be obtained at OffersCheck.