1 1/4in Cylindrical Basin Trap CA32UK-CB
www.wickes.co.uk
Product
Offer from
Wickes
Price
Description
A stylish cylindrical chrome plated brass adjustable inlet bottle trap with a 16in length of 32mm chrome plated brass waste pipe and wall flange Ideal for a wall mounted or free standing basin. Chrome plated brass for more durability and strength. Adjustable inlet to suit any basin size. BS EN 274-1:2002
Automatically Detected Categories
Price history
- Home
- Bath
- Plumbing
- Sinks
- DIY Materials
| # | Image | Market, Product, Amount | Date | Price |
|---|---|---|---|---|
Another offer at Wickes
10AX Light Switch 3 Gang 2 Way Polished Chrome Screwless Fla